Gangster CZ
Člen
Prostě normální den na to abych si šel zahrát mc.. Šel jsem jako vždy na Craftmanii.. (creative)
Poté co jsem přišel byl v chatu menší spam že je tu hacker..
Ne byl to hráč s Auto Clickerem 
Nevím jestli tento mod nebo co to je ... (nepoužívám
) je zakázán ale v sekci Povolené mody nikde není zmíněn.. Ale máte tu pár screen shotu..
Váš Gang :3
Poté co jsem přišel byl v chatu menší spam že je tu hacker..
Nevím jestli tento mod nebo co to je ... (nepoužívám
Váš Gang :3
Přílohy
-
333 KB Zhlédnutí: 280
-
470 KB Zhlédnutí: 266
-
475 KB Zhlédnutí: 286
-
318.9 KB Zhlédnutí: 263
-
516.9 KB Zhlédnutí: 221
-
649.1 KB Zhlédnutí: 244