Omlouvám se ale tvůj font mi to zorazuje jako placený. Prosím o jiný font.Nick: __SilverShadow__
Póza: Basic
Žiadny text pod hl. nadpisom
Font: http://www.dafont.com/matrix.font
Pozadie: http://imgur.com/gallery/f3Plk8E
Hl. nadpis: Silver
Omlouvám se ale tvůj font mi to zorazuje jako placený. Prosím o jiný font.Nick: __SilverShadow__
Póza: Basic
Žiadny text pod hl. nadpisom
Font: http://www.dafont.com/matrix.font
Pozadie: http://imgur.com/gallery/f3Plk8E
Hl. nadpis: Silver
To semé... placený font prosím zvol neplacený..nick skillmaster2004
poza basic
žadny text pod hl nadpisem
font http://www.dafont.com/matrix.font?text=skillmaster2004
pozadi http://imgur.com/gallery/Q1T8r to prvny
hl nadpis skillmaster
Skús tento : http://www.dafont.com/galaxy-corps.fontOmlouvám se ale tvůj font mi to zorazuje jako placený. Prosím o jiný font.
Ok jde...
Ďakujem, vyzerá to úžasne! :emoji_relaxed:@__SilverShadow__ -
View attachment 31706
Pokud chceš banner jako podpis použij okaz --> http://i.imgur.com/9cucbUt.jpg
@zabijal1325 -
View attachment 31705
Pokud chceš banner jako podpis použij odkaz --> http://i.imgur.com/grwmR83.jpg
@Domíík -
View attachment 31704
Pokud chceš banner jako podpis na forko použij odkaz --> http://i.imgur.com/qFlsMPm.png
Banner jsi si dnes objednal, další si můžeš objednat po 2-3 dnech.chci ešte jedno
nick skillmaster2004
poza Flying
font http://www.dafont.com/galaxy-corps.font?text=skiller
pozadi http://imgur.com/gallery/f3Plk8E
hl nadpis skillmaster
hele chci to dát na YT ale je malá .-. má 440 a na YT má mít 1440..nezvětšil bys mi ji? (A kdyby jo plz zvětši tu co ti pošlu)@Rossmie -
View attachment 31673
Pokud chceš banner jako podpis na forko použij odkaz --> http://imgur.com/a/ZKSjx

jj však v pohoJop sorry, já zapomněl že to chceš na YT :emoji_smiley: Předělam a pošlu s další várkou.. a omlouvám se...
Olli
Kdyby nešlo udělám znovajj však v poho :emoji_smiley: Jen jsem se lekla že to nepůjde zvětšit :emoji_astonished: :emoji_smiley:
okey,okeyKdyby nešlo udělám znova :emoji_smiley: Ale jen to hodím na šablonu pro Yt banner a zvětšim....
dá se to stáhnou s střihnout/vystřihnou(a nebo jak píše můj mobil oříznoutolli ja to chci na profile a chci tu fotku na 200x200 pixelu tak mi to pls uprav !!!! nejde mi to tam vložit