M
MissPepsi
Návštěvník
ahoj, ešte pred mesiacom sme boli v Botanickej záhrade, v Košicoch, Taký školský výlet. Ja som si odtiaľ spravila asi 400 fotiek ale aj tak bolo dobrých len pár a potom som ich upravila.
Bolo tam krásne, naozaj krásne. Chcem sa iba pochvaliť fotkami, ktoré vznikli. 
asi som tam medzi tie fotky zaplietla asi 5 fotiek z Budapešte. nevadí
kto rád fotí?
ja som tie fotky fotila cez mobil ak by sa niekto pýtal, nemala som chuť si zobrať zrkadlovku a všade ju vláčiť a pri mojom šťastí nebodaj rozbiť.
ak niekto fotí, môže pridať svoje fotky. ja rada fotím AESTHETIC (posledná fotka)
asi som tam medzi tie fotky zaplietla asi 5 fotiek z Budapešte. nevadí
ja som tie fotky fotila cez mobil ak by sa niekto pýtal, nemala som chuť si zobrať zrkadlovku a všade ju vláčiť a pri mojom šťastí nebodaj rozbiť.
ak niekto fotí, môže pridať svoje fotky. ja rada fotím AESTHETIC (posledná fotka)
Přílohy
-
3.3 MB Zhlédnutí: 210
-
3 MB Zhlédnutí: 224
-
2.5 MB Zhlédnutí: 208
-
3 MB Zhlédnutí: 218
-
2.8 MB Zhlédnutí: 210
-
3 MB Zhlédnutí: 188
-
3.4 MB Zhlédnutí: 230
-
3.3 MB Zhlédnutí: 200
-
3.8 MB Zhlédnutí: 199
-
2.9 MB Zhlédnutí: 217
-
4.5 MB Zhlédnutí: 207
-
3.4 MB Zhlédnutí: 201
-
3.9 MB Zhlédnutí: 196
-
3 MB Zhlédnutí: 209
-
3.3 MB Zhlédnutí: 193
-
2.7 MB Zhlédnutí: 209
-
2.7 MB Zhlédnutí: 193
-
3.7 MB Zhlédnutí: 199
-
2.6 MB Zhlédnutí: 208
-
1 MB Zhlédnutí: 210